Hodnocení našich klientů


V průběhu celého roku sbíráme od našich klientů tzv.: zpětnou vazbu a snažíme se na základě ní stále naše služby zlepšovat. Ať už jde o odborné sociální poradenství, či mediaci nebo terapie. 


I Vy se můžete zapojit, stačí KLIKNOUT na odkaz níže:

 https://www.survio.com/survey/d/M0E9M7M2X2N7G3G0J  


Zde jsou názory našich uživatelů služby:

"Chtěl bych podotknout a zároveň zdůraznit důležitost Vaší práce, jelikož advokátní služby jsou drahé, a né všichni si to můžou dovolit. Proto Vás chválím, že to děláte bezplatně, aby ani další lidé nebyli zneužiti jako já. Děkuji."


"Z návštěvy u Vás jsem měl dobrý pocit. Byli jste jediná instituce, která se ke mně chovala slušně, řekla mi všechny možnosti řešení mého případu a bylo jen na mně se pak rozhodnout. Nikdo mě do ničeho netlačil a měl jsem pocit, že vše můžu ovlivnit hlavně já."


"Děkuji tímto sociální pracovnici Petře Kniezkové, za její odborné a kvalitní poradenství."


"Vše co jsem potřebovala, jsem si tady vyřešila. Díky přístupu paní Damkové, která mi podala pomocnou ruku ve chvíli, kdy jsem v řešení už nedoufala. Nikdy nezapomenu."


"Pro mně byl největším přínosem, že jsem si uklidnil nervy, vypovídal se a pak byl schopen se rozumně rozhodnout, co dál. Jako bych dostal novou energii. To bych bez pomoci paní Pařízkové nikdy nezvládl a za to moc děkuji. "


"Dcera už je v pohodovém stavu, návštěva u Vás jí velice pomohla a těší se na další setkání."


"Terapie mi pomohla nastavit si střídavou péči se svou bývalou partnerkou o naše děti. Celkově jste splnili mé očekávání a jsem rád, že jem Vás navštívil."


"Byla jsem velmi spokojená s paní terapeutkou Valérií."